Haber

Anlatamam, Ebru Şancı neden yok? Ebru Şancı neden ayrıldı?

Ebru Şancı neden programda yok? Ebru Şancı neden ayrıldı? sorular incelenir. Gündem hakkında konuşulacak olursa, ‘Yılmazem Olmaz’ programı geniş bir izleyici kitlesine sahip. Bugün ekranlarda olmayan Ebru Şancı’yı Anlatamam. Ebru Şancı neden programda yok? Ebru Şancı neden ayrıldı? sorular arandı.

EBRU ŞANCI NEDEN PROGRAMDA YOK?

Söylemezsem dizisinin yorumcularından Ebru Şancı, eşiyle yurt dışına tatile gittiği için bugün programda yok. Şancı, seyahatlerinden kareleri Instagram hesabında paylaşıyor.

EBRU ŞANCI KİMDİR?

Doğum tarihi: 31 Ağustos 1983 (39 yaşında)

İstanbul Türkiye

Filmler: Ceza

Eşi: Alpaslan Öztürk (ö. 2015)

Uzunluk: 1,81 m

16 yaşında podyumlarda manken olarak boy göstermeye başladı. 18 yaşında Brezilya’da düzenlenen 2001 Miss Globe güzellik yarışmasını kazandı ve tescilli güzelliğiyle profesyonel kariyerini pekiştirdi. Uzun yıllar New York’ta çalıştıktan sonra 2010 yılı sonunda Türkiye’ye kesin dönüş yaparak modellik ve oyunculuk yanında İstanbul ve Türkiye’de concierge hizmeti veren bir şirket kurdu. Halen şirketin Yönetim Kurulu Başkanı’dır.

Ebru Şancı, futbolcu Alpaslan Öztürk ile 7 Eylül 2015 tarihinde Eskişehir’de evlendi. Ardından Belçika’da bir şatoda nikah töreni düzenlendi.

Eğitim hayatı ve kariyeri

Eğitimini Bahçelievler Anadolu Lisesi, London Regent’s College, New York Üniversitesi’nde (Oyunculuk-Drama) tamamladı. Kariyeri boyunca dünyaca ünlü birçok modacının defilelerinde ve katalog çekimlerinde marka yüzü olarak yer alan Ebru Şancı, FHM Türkiye dergisinin ‘Dünyanın En Seksi 100 Kadını’ listesine girdi. Yeni projeleri için Hollywood yıldızlarının da oyunculuk eğitimi aldığı London Academy of Music and Dramatic Arka kurumunda okumaya başladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu