Haber

Basketbol grup müsabakaları Karaman’da yapılacak

Karaman Gençlik ve Sporİl Müdürlüğü’nün konut mülkiyetinde 6-9 Nisan 2023 tarihleri ​​arasında gerçekleştirilecek Okul Spor Yıldızlar Basketbol Küme maçlarında 10 ilden 252 sporcu üst düzey bir efor ortaya koyacak.

Gençlik ve Spor Bakanlığı Okul Sporları Daire Başkanlığı 2023 yılı etkinlik programında yer alan ve Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü koordinasyonunda gerçekleştirilecek olan Okul Sporları Yıldızlar Basketbol Grubu müsabakalarında 6 Nisan Perşembe günü heyecan başlıyor. Karaman’da. Atatürk Spor Kompleksi Kazım Karabekir Spor Salonu ve Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Spor Salonu’nda yapılacak maçlarda 21 grup ve 10 ilden 252 sporcu yarı finalde mücadele edecek. Karaman takımlarının da kız ve erkek kategorilerinde mücadele edeceği küme maçlarında Aksaray, Antalya, Hatay, Kırşehir, Kilis, Konya, Mersin, Niğde ve Adana illeri yer alıyor. 4 gün sürecek maçlar, 9 Nisan Pazar günü oynanacak son gün maçlarının ardından tamamlanacak.

Karaman’da sportif karşılaşmaların aralıksız devam ettiğini belirten Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali Osman Bebek, 4 gün sürecek karşılaşmalarda yarı final efor sarf edecek tüm sporculara başarılar diledi. – KARAMAN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu