Haber

CIA, Rus Bürokratlarla Nasıl İletişime Geçebileceklerini Açıkladı

ABD Merkezi İstihbarat Teşkilatı (CIA), dün Rus bürokratların CIA ile nasıl temasa geçeceğini açıklayan Rusça bir görüntü yayınladı. “CIA Rusya hakkındaki gerçeği bilmek istiyor ve biz de bu gerçeği bilen ve bize anlatabilecek güvenilir insanlar arıyoruz. Bilgileriniz düşündüğünüzden daha değerli olabilir.

ABD’nin sivil dış istihbarat servisi CIA, dün Rus bürokratlara Rusça çağrı yaparak, kurumla nasıl iletişim kurabileceklerini anlattı. Açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“CIA, Rusya hakkındaki gerçeği bilmek istiyor ve biz de bu gerçeği bilen ve bize anlatabilecek sağlam kişiler arıyoruz. Bilgileriniz düşündüğünüzden daha maliyetli olabilir.

Çeşitli koşullar nedeniyle Rusların CIA ile temasa geçebileceğini anlıyoruz. Bizimle iletişime geçmek isteyen insanlara değer verir ve saygı duyarız. Dünyanın her yerinde bizimle çalışan herkesi korumak mesleki görevimizdir.

Adres bilgilerini CIA karanlık ağında paylaşarak ve nasıl iletişime geçeceğinizi detaylı bir şekilde anlatarak, ‘Asker misiniz? İstihbarat, diplomasi, bilim, yüksek teknoloji alanlarında mı çalışıyorsunuz yoksa bunları yapan kişilerle mi çalışıyorsunuz? ? Rusya Federasyonu’nun ekonomisi veya üst düzey liderliği hakkında bilginiz var mı? Bize Ulaşın. Muhtemelen etrafınızdaki insanlar gerçeği duymak istemiyor. Biz istiyoruz? söz konusu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu