Ekonomi

Employers Holdings yeni yönetim kurulu başkanını atadı

HENDERSON, Nev. – Employers Holdings, Inc. (NYSE:EIG), 20 Mart 2024 tarihinde Jeanne L. Mockard’ın yeni Yönetim Kurulu Başkanı olmasıyla birlikte Yönetim Kurulunda bir liderlik değişikliği yaşanacağını açıkladı. Mevcut başkan Michael J. McSally görevinden ayrılacak ancak yönetim kurulu üyesi ve İnsan Sermayesi Yönetimi ve Tazminat Komitesi’nin bir parçası olarak hizmet vermeye devam edecek.

2013’ten bu yana yönetim kurulunun bir parçası olan ve 2020’den bu yana da başkanlığını yürüten McSally, şirketin geleceğine ve Mockard ile CEO Katherine Antonello yönetimindeki liderliğine duyduğu güveni dile getirdi. 2018’den bu yana yönetim kurulunda görev yapan Mockard, McSally’ye liderliği ve kuruluşun başarısının devamına olan bağlılığı için şükranlarını ifade etti.

Mockard, 2009 yılından bu yana JLM Capital and Consulting’de Müdür olarak görev yapmakta ve yirmi yılı aşkın bir süredir Putnam Investments’da Yönetici Direktör ve Portföy Yöneticisi olarak geçmişiyle övünerek yeni görevine zengin bir deneyim getiriyor. Mali uzmanlığı, yeminli mali analist statüsü ve Nuclear Electric Insurance Limited ve Silent Spring Institute dahil olmak üzere diğer birçok kurul ve komitedeki aktif rolleri ile daha da vurgulanmaktadır.

Employers Holdings, Inc. eyalet fonları tarafından kapsanan dört eyalet dışında, Amerika Birleşik Devletleri genelinde küçük ve seçkin işletmelere hizmet veren özel bir işçi tazminat sigortası ve hizmetleri sağlayıcısı olarak bilinmektedir. Employers Insurance Company of Nevada ve diğerleri de dahil olmak üzere şirketin iştirakleri A.M. Best Company’den A- (Mükemmel) derecesine sahiptir.

Bu makale yapay zekanın desteğiyle oluşturulmuş, çevrilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şart ve Koşullar bölümümüze bakın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu