Haber

Kayseri Kocasinan’da asfalt çalışmaları tüm hızıyla sürüyor

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Yakut İlçesi’nde Kayseri Kocasinan Belediyesi Teknik İşler Müdürlüğü’ne bağlı grupların çevre düzenleme, yol yapımı ve asfalt çalışmalarını takip eden Önder Çolakbayrakdar, vatandaşlar ve işçilerle sohbet etti. İşçilerle yakından ilgilenen Önder Çolakbayrakdar, asfalt finişeriyle asfaltlama çalışması yaptı.

İlçe genelinde yürütülen yol çalışmalarının hava koşulları izin verdiği ölçüde yavaş yavaş devam ettiğini belirten Önder Çolakbayrakdar, “Yakut İlçemizde yol imalatlarımız ve asfalt çalışmalarımız hızla devam ediyor. Sezon başından beri söylediğimiz gibi hava şartları elverdiği sürece yol yapım ve asfaltlama çalışmalarımızı son ana kadar sürdüreceğiz. Çevre düzenleme ve yol yapım çalışmalarımızın ardından asfaltlama aşamasına geldik. Kocasinan Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, her bölgemizde ihtiyaç duyulan yerlerde yeni yol yapımı veya mevcut yolların güzelleştirilmesi konusunda 7/24 çalışmalarını sürdürüyor. Asfalt plentimiz ile kendi ürettiğimiz asfalt ve kendi ürettiğimiz asfalt için gerekli agrega tesisimiz ile birlikte Kocasinan ve Kayserimize hizmet edecek yeni yollar üretmeye devam ediyoruz. “Umarım tüm çalışmalarımız başarılı olur” dedi.

Başkan Çolakbayrakdar, ‘kendi kendine yetebilen bir belediye’ olmak için standartlarını her geçen gün yükselttiklerini ve bu konuda Türkiye’deki sayılı belediyelerden biri olduklarını sözlerine ekledi.

haber-bahsili.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu