Yaşam

Organizasyon 74. Bölüm Tek Parça İzle Ekranı: Organizasyon Son Bölüm Tek Parça Full İzle

TRT1’in vazgeçilmez dizilerinden Teşkilat dün akşam 74. bölümüyle ekranlara geldi. Üç sezondur reyting savaşında adını birinci sıraya yazdıran ve hikayesiyle nefes kesen The Organization’ın yeni bölümünde neler olduğu araştırılmaya başlandı. Kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için; Organizasyonun son kısmı ise tek modül tam izleme ekranı…

Organizasyonun son bölümünde; Deşifre edildikten sonra ortadan kaybolan Ömer, grubu alarma geçirir. Herkes Ömer’i aramaya başlar.

Hartley ise Ömer üzerinden bir oyun kuracak ve olayları kendi çıkarlarına göre şekillendirecektir. Halit Başkan’la iletişime geçen Helen, Hartley’in acımasız tarafını acı bir şekilde görecektir.

Ömer’den haber alınca içine sinmeyen ve endişelenen Sacide ne yapacağını bilemez. Efkar ise sahada Ömer’i kurtarmak için kendini feda etmek zorunda kalır.

Geçmişin delillerini gün yüzüne çıkaran Kara İnci, Zehra’nın kafasını iyice karıştırır.

Ekip, Ömer’i kurtarmak için çalışmaya devam ederken, Zehra’nın öğrendiği gerçekler, içinde bulundukları savaşın kızışmasına neden olur.

Ajans Önceki Bölümde Neler Oldu?

Ömer’i kaybetme endişesiyle baş başa kalan Zehra derin bir acı yaşarken bir yandan da intikam arzusuyla yanıp tutuşur. Gözlerinin önünde yaşanan acıya ikinci kez tanık olan Efkar, deşifre olma pahasına gemileri yakar. Hartley, terör devleti için sahadaki çalışmalarını düzenlemeye başlar. Ayrıca Helen, babasının gerçek yüzü karşısında keskin bir dönüşümün eşiğinde karar vermek zorunda kalır. Atılan adımlar gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken tehlikeyle baş başa kalmanın da önünü açacaktır.

Organizasyon Bölüm 74 Tek Modül İzleme Ekranı

ORGANİZASYON SON BÖLÜM TEK MODÜL TAM İZLE EKRAN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu