Haber

Popstar Mehtap’ın bombası Seda Sayan iddiası şaşırttı

Popstar yarışmasının unutulmaz isimlerinden, keskin dili, güçlü sesi ve açık sözlülüğüyle tanınan müzisyen Mehtap Yılmaz, Instagram’da yaptığı paylaşımlar ve yaptığı değişikliklerle sık sık gündem oldu.

Yıldız şimdi de YouTube’da program yapan Seren Serengil’e yaptığı açıklamalarla konuşuldu.

Seren Serengil programına katılan eski yarışmacıya “İlginç bir şey duydum; Seda Sayan Kanal D’de program yapıyordu ve o sırada Seda Sayan’ın karşısında ya Star’dan ya da Show’dan teklif almışsınız…”söz konusu.

“Stelyo kardeşimi aradım”

Pop yıldızı Mehtap “Star’da saat tam tersi ve bilmediğin bir şey var, hemen yanındaki stüdyo onunkinden daha büyük… Ondan sonra ne mutlu bana, anlaşınca imza atılacaktı. Stelyo abi diye seslendim, yayınınıza geldiğimde bu konuyu konuşamadım… Sinan Sırf orada mesleğimi baltalayanlar var diye… Bunu tüm Türkiye duysun…”Şu iddialarda bulundu:

“40 bin TL verdiler”

“Stelyo’yu aradım; ondan uzak durmamı söyleyenler de oldu… Benimle Seda Sayan’ın ablasının kızı Seda çalışıyordu ve programına misafir olarak gittiğimde yanımda olan Seda Sayan da vardı.. Bunlara çok inandım ama işimde bir sorun var… Toplantı sonrasında bana imzalamadan önce kimseye söylememem söylendi ama Stelyo’yu arayıp söyledim, ‘Dur, kapat, gel’ dedi. Benim evim. Buluştuk çıktık. Ona o kadar güvendim ki sözleşmeyi vs. verdim. Sonra ne olduysa bana gel Artı Film’le yapalım, imzalama dedi. 40 bin verdiler. O dönemin parası olan TL’ye, ‘Hiçbir yere gitmeyeceksin. Bana unutturacaklar, onlara güveniyorum, beni gönderirler, sanki 6 ay ekranlarda olmayacaksın…’ dedi.

“Umarım Allah onlardan bana adalet getirir”

Mehtap Yılmaz, Seda Sayan’ın yolunu kestiğini iddia etti. Ay ışığı “Çok zaman geçti, arkadaş gibiyiz ama program yok, bir yerde buluştuk, Stello beni görünce girmedi. Seda’ya ‘Müdürün beni aldı, imza attı’ dedim. O da söyledi. beni ilgilendirmezdi. Umarım Tanrı beni onlardan korur.”sitem etti.

haskoy-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu