Teknoloji

Posta 4: PlayStation Konsollarına Pişmanlık Yok

2019’da Erken Erişim sürümü ile PC kullanıcıları ile buluşuyor. Posta 4: Pişmanlık Yoksonraki durak için PlayStation 4Ve PlayStation 5 platformlar olacak. Geliştirici tarafından yapılan duyuru ile mevcut oyun bu ayın ilerleyen zamanlarında her iki platforma da gelecek. Detaylar burada.

Postal 4: No Regrets PlayStation Çıkış Tarihi Açıklandı

makasla koşmakFirmanın geliştirdiği efsanevi Postal serisinin sonuncusu olan Postal 4: No Regrets, 14 Ekim 2019 tarihinde Erken Erişim aşamasıyla PC (GOG ve Steam) için yayınlandı. Tam sürüm olarak 20 Nisan’da çıkan oyun 2020, 21 Mart 2023PlayStation 4 ve PlayStation 5 için aynı tarihte çıkacak ve çok daha geniş bir kitleye ulaşacak.

Hikaye olarak Paradise kasabasıyla ilgili olayların ardından Postal Dude (Jon St. John) ve Champ kendilerini evlerinde gibi hissedecekleri yeni bir yer ararlar. Ancak mola verdikleri benzin istasyonunda arabaları, römorkları ve sahip oldukları her şey ne yazık ki çalınır. Ancak ufukta Edensin adında başka bir kasabanın varlığını keşfettiklerinde yeni bir macera başlar.

Postal 2 oyununun devamı olarak geliştirilen Postal 4: No Regerts, açık dünya oynanışa sahip bir oyun olarak karşımıza çıktı. Günlük işlerin yanı sıra ek ödüller kazanabileceğimiz yan araştırma görevleri de var. Ayrıca keşfedilebilecek birçok karanlık sır var ama dilerseniz hepsini atlayabilir ve ortalığı karıştırabilirsiniz.

Pek çok farklı cephane ve aracın bulunacağı oyunda kürek, Cat Susturucu, gaz bidonu, bumerang pala gibi aşina olduğumuz silahların yanı sıra AK ve Tazer Baton gibi yeni silahlar da yer alacak. Pigeon Mine ile sıvı cephane ile tuzaklar kurabilecek ve ilginç aksiyonlar gerçekleştirebileceksiniz. Örneğin su doldurarak alevleri söndürebilir veya gaz doldurarak alev tabancası etkisi yaratabiliriz.

Serinin önceki oyunları gibi eğlenebileceğimiz bir deneyim sunan Postal 4: No Regrets, bu ay aynı eğlenceyi PlayStation 4 ve PlayStation 5 platformlarına taşıyacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu