Haber

Sır Ölümüyle Şok Etkisi Yaratmıştı: Tahiti’de Denize Düşen İş İnsanı Dilek Ertek’in Cenaze Namazı Düzenlendi!

Cemiyet hayatının sevilen ismi ve İş İnsanı Dilek Ertek, tatil için gittiği Tahiti’de, gemi seyahati sırasında denize düşerek hayatını kaybetmişti.

Dilek Ertek’in kuşkulu vefatının akabinde hâlâ arama çalışmaları devam ederken, Ertek’in bulunamaması üzerine Teşvikiye Camii’nde gıyabi cenaze namazı düzenlendi…

Dünyaca ünlü mücevher markası Tiffany & Co.’nun Türkiye distribütörü, İş İnsanı Dilek Ertek; tatil için gittiği Tahiti’de Norwegian Spirit isimli gemide seyahat ederken denize düşerek hayatını kaybetmişti.

İsviçreli sevgilisinin de eşlik ettiği Ertek’in gemi seyir hâlindeyken denize düşmesinin üzerinden uzun zaman geçmesine rağmen; Ertek’in vücudu şimdi bulunamadı.

Bu sır dolu mevtin akabinde birçok argüman ortaya atılsa da aile mevzunun isimli makamlarca soruşturulduğunu, arama çalışmalarının da devam ettiğini açıklamıştı.

Haftalar geçmesine karşın Dilek Ertek’in bedeninin bulunamaması üzerine, İstanbul Teşvikiye Camii’nde gıyabi bir cenaze namazı düzenlendi.

Cenazede Ertek’in oğlu Gökçe Atuk ve eşi Ceren Atuk taziyeleri kabul ederken, cemiyet hayatının tanınmış isimleri de Dilek Ertek’in uğurlamasına katıldı.

Cenazede Dilek Sabancı, Seçkin Mermerci, Derin Mermerci, Siren Ertan, Ersin Kayalar, Faruk Süren üzere isimler de Gökçe Atuk’u yalnız bırakmadı.

Dilek Ertek, ailesinin, sevdiklerinin ve dostlarının iştirakiyle son seyahatine uğurlandı…

Ailesine ve sevenlerine sabır diliyoruz… 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu