Yaşam

Survivor All Star’da gerilim yükseldi Acun Ilıcalı sinir krizi geçirdi

TV8’de yayınlanan Survivor All Star’da gerilim bir an olsun dinmiyor. Son bölümde Nagihan, Aleyna ve Nefise arasında çıkan kavganın ardından çılgına dönen Acun Ilıcalı, sinir krizi geçirerek sandalyeyi fırlattı. Gelişmelerin ardından daha önce 3 kez yarışan ve şu anda 2 kez yarışmaya katılan Sema Aydemir, hemen Dominik’e çağrıldı.

“ACİL GÖREV EMRİ”

2017, 2018 ve 2022 yıllarında Survivor’da yarışan Sema Aydemir bu yıl kadroya dahil edilmedi. Aydemir’in ikizi Seda Ocak 2024 All Star’da yarışıyor. Tartışmaların ardından Sema Aydemir, çekimin gerçekleştiği Dominik Cumhuriyeti’ne gitti. Instagram hesabından Dominika’da olduğunu duyuran Aydemir, “Acil görev emri” notunu yazdı. Aydemir’in alelacele Dominika’ya gitmesi kafa karışıklığına neden oldu.

KONSEYDE SORUN YAŞANDI, ACUN’DA SINIR KRİZİ YAŞANDI

Survivor All Star’ın dün akşam yayınlanan bölümünde Nagihan, Nefise ve Aleyna arasında gerginlik çıktı. Nagihan’ın Aleyna ile fiziki temasına sinirlenen Acun Ilıcalı sinir krizi geçirdi. Konseyi iptal eden ve yarışmacıların alanı terk etmesini isteyen Acun Ilıcalı, Nagihan ve Nefise’ye bağırarak, “Şimdi bu kıza ne yaptın? Gülüyorsun, yarışmacı kızı ağlattın. Kimse konuşmayacak mı” dedi. Bu programda mısın? Ne istiyorsun, ne istiyorsun? Rahat olamıyor musun?” “Bu programda yanlış giden ne?” dedi. Öfkeden deliye dönen Ilıcalı sandalyeyi fırlatıp bölgeden ayrıldı. Yaşananlardan sonra Nagihan’ın diskalifiye edileceği söylentileri çıkarken bugün yayınlanacak bölümde Acun Ilıcalı’nın ne karar verdiği belli olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu