Haber

Bmw, Çin’deki e-mobilite stratejisi konusunda iyimser

BMW Group’un Çin’deki ortak girişimi BMW Brilliance Automobile Limited (BBA), kısa bir süre önce kuzeydoğu Çin’deki Liaoning eyaletinin merkezi olan Shenyang’daki BMW iFACTORY’de beş milyonuncu otomobili üretim hattından indirdi.

BBA Başkanı ve CEO’su Franz Decker, şirketin BMW’nin Çin’deki e-mobilite stratejisinin geliştirilmesine olan inancının tam olduğunu belirtti.

SES (İngilizce): FRANZ DECKER, BBA Lideri ve CEO’su:

“iFACTORY tamamen dijitalleştirme ve elektrifikasyonla ilgili. En son teknolojileri kullanıyoruz. En son teknolojileri kullanmakla kalmıyor, onları bir adım öteye taşıyoruz.

Burada, Shenyang’da tüm dünyadaki en büyük üretim sistemine sahibiz. Bence en değerlisi 26.000 çok yetenekli ve yetenekli insanın burada yüksek motivasyon, tutku ve özveri ile çalışıyor olması.

Ve son olarak, aynı zamanda burada Shenyang halkıyla bir arada var olmakla ilgili. Altı yıldan fazla bir süredir Shenyang’da yaşıyorum. Burayı ikinci evim olarak adlandırıyorum. Burayı farklı kılan, Shenyang halkıdır. Çin’deki BMW şirketi olarak Çin pazarına inanıyoruz.”

Xinhua Haber Ajansı muhabirleri Çin’in Shenyang kentinden bildiriyor.

(XHTV)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu